Spoga Horse Fuarı'na Uluslararası Katılım Giderek Artıyor  
  Spoga Horse Fuarı'na Uluslararası Katılım Giderek Artıyor  
     
 

3-5 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen Spoga Horse Autumn, 32 ülkeden 425 katılımcı ile gerçekleşti. Sgopa, yüzde 60’ı yurt dışından olmak üzere yaklaşık 39.000 ziyaretçi ağırladı.

Köln’de düzenlenen fuarda katılımcı sayısında belirgin bir artış kaydedildi. Fuarda binici ve at kıyafetlerinden eyer, kask gibi at ekipmanlarına, at sektörüne yönelik bakım, sağlık ve beslenme gibi ürün profillerine yer verildi.
Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Koelnmesse Baş İşletme Sorumlusu Katharina C. Hamma, “Ziyaretçilerin, yüzde 60'ı yurt dışından gelen 113 ülkeden geliyor. Bu nedenle fuar bir kez daha uluslararası bir hale geldi. Bu, ticaret fuarının önde gelen uluslararası konumunu açıkça destekliyor Katılımcı sayısı açısından bu yıl yüzde 3'lük bir artış sağladı” dedi.

Spoga Horse Ödülleri
Yenilikler kategorisinde Komperdell Sportartikel, 2018'de Emniyet Yelekli Binicilik Çapraz Vücut Koruması birinci oldu. Horseware Products Ltd, yelek Isola Gilet ile Sürdürülebilirlik kategorisinde kendisini gösterdi.
Satış Kavramları alt kategorisinde yer alan altın madalya, HKM Spor Malzemeleri'ne sinema filmi Wendy'nin ürün koleksiyonuyla gitti. Cabasus, jüri özel ödülünü bir uygulama ve hareket izci ile talep etti.

Rakamlarla Spoga Sonbahar 2017

Spoga Horse Autumn’a bu yıl yurt dışından gelen katılımcı payı yüzde 81 oldu ve 31 ülkeden gelen 425 şirket katıldı. Spoga Horse ve
spoga + gafa 2017 dış ticaret ziyaretçilerin payı yüzde 60 oldu. Fuara 113 ülkeden yaklaşık 39.000 ziyaretçi katılım gösterdi.
Bir sonraki buluşma sonbaharda Spoga Horse Spring olarak, 4-6 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.
Daha fazla bilgi www.spogahorse.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

 
     
  39.000 Visitors at Spoga Horse Autumn 2017  
     
 
Spoga Horse Fuarı'na Uluslararası Katılım Giderek Artıyor   Spoga Horse Fuarı'na Uluslararası Katılım Giderek Artıyor
 
     
  Spoga Horse Fuarı'na Uluslararası Katılım Giderek Artıyor  
     
  11 September 2017  
     
   
   
 
 
Truva At ve Binicilik Dergisi ile truvamagazine.com web sitesinde yeralan yazılar ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz.

Copyright © Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.